توری مش

توری مش

قیمت مش

بهترین قیمت را از ما بخواهید. به علت نوسانات لحظه ای بازار ، جهت دریافت قیمت نهایی ، با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.

02155511559
نوع توری مش قیمت (تومان) ابعاد برگ (سانتی متر) وزن تقریبی هر برگ
ساده 6 میل چشمه 10×10 17.900 215×600 cm 63-65 kg
ساده 6 میل چشمه 15×15 17.950 215×600 cm 43-45 kg
ساده 6 میل چشمه 20×20 18.100 215×600 cm 30-32 kg
آجدار 8 میل چشمه 10×10 16.700 200×600 cm 100-105 kg
آجدار 8 میل چشمه 15×15 17.000 200×600 cm 68-75 kg
آجدار 8 میل چشمه 20×20 17.000 200×600 cm 48-55 kg
آجدار 10 میل چشمه 10×10 16.850 200×600 cm 170-180 kg
آجدار 10 میل چشمه 15×15 16.850 200×600 cm 110-120 kg
آجدار 10 میل چشمه 20*20 16.850 200×600 cm 80-90 kg
مش ریز 22.000 در ابعاد مختلف در وزن مختلف

تاریخ:19 دی 1399

توری مش یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی

اگر شما نیز مانند بسیاری از کارفرمایان و نیز مهندسین عمران مشغول به فعالیت‌های عمرانی و تجاری هستید به طور قطع با مصالح ساختمانی از جمله توری مش آشنایی دارید.

ورود توری به عرصه بازار مدرن بسیاری از مشکلات را حل نمود، مثلا برای مواردی که نیاز به استفاده از مصالح برای ایجاد محوطه و یا فضاهایی بسته برای مثال چارچوب‌هایی برای حفظ و نگهداری اشیاء و یا حیوانات  در روش‌های سنتی که از سالیان پیش استفاده می‌شد بسیار پرهزینه ‌تر از این مصالح ارزشمند است .

از نظر کاربرد توری مش و توری پرسی گاهی اوقات و بسته به نوع استفاده ممکن است بتوانند جایگزین یکدیگر باشند.

شاخص مش نسبت به مصالح دیگر

این توری های مش علاوه بر این‌ که بسیار به صرفه‌تر و کم‌هزینه ‌تر از مصالح ساختمانی قدیمی هستند از طرف دیگر کارایی بیشتری دارند ، برای مثال مقاومت بی‌همتای این توری در برابر وزن با دیگر مصالح ساختمانی غیر قابل مقایسه است.

ویژگی‌های توری مش

این توری های مش می توانند قابلیت انعطاف بالایی داشته باشند و از آن‌ها در بسیاری از موارد عمرانی برای حفظ و نگهداری اشیا و غیره استفاده می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های مهم این توری های مش حفظ استحکام فونداسیون ساختمان‌ها می‌باشد، بدین ترتیب که در فونداسیون بتنی ساختمانی علاوه بر بتن صفحات مشبک و درهم‌تنیده رشته‌های فلزی را در درون آن قرار می دهند تا استحکام سازه چند برابر شود.

ساختار توری مش

از به هم بافته شدن تعداد مشخصی از رشته‌های فلزی (مفتول سیاه) به صورت مربعی و مشبک در اندازه‌های متفاوت توری های مش ساخته می‌شود.

این نوع توری می توانند در اندازه‌های صفحات و نیز فاصله بین رشته‌ها و درنهایت تعداد رشته‌های فلزی مورد استفاده با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

انواع توری های مش

توری مش ساده

توری مش آجدار

اندازه‌های درنظرگرفته‌شده برای توری های مش ساده و آجدار در ۲ حالت یکسان می باشد با این تفاوت که ساده و یا آجدار باشند .

نمونه ها

صفحات توری با میلگرد ۶ ساده و ۱۰ چشمه‌ای با وزن هر مترمربع ۵ کیلو گرم

رشته‌های میلگرد ۸ ساده و آجدار ۱۰ چشمه‌ای هر ورق ۸ کیلوگرم

رشته‌های میلگرد ۱۰ ساده و آجدار ۱۵ چشمه‌ای وزن هر ورق ۹ کیلوگرم

میلگرد ۱۲ ساده و آجدار ۲۰ چشمه‌ای وزن هر ورق ۹ کیلوگرم.

تأثیر کربن در این شبکه‌های فلزی

باید بدانیم که هر چه قدر کربنی استفاده‌شده در این ترکیبات فلزی کمتر باشد مقاومت آن بیشتر خواهد بود و نیز گالوانیزه مورد استفاده شده در این رشته های فلزی سبب خاصیت ضد زنگی آن‌ها می‌شود

نحوه ساخت مش

این شبکه های فلزی که در ابتدا رشته‌های جدا از هم می باشند توسط دستگاه هایی پیشرفته که قادر به جوش دادن خودکار رشته ها می باشند به یکدیگر متصل می‌شوند، بنابراین امکان ندارد که این رشته‌ها به صورت نامرتب به یکدیگر پیوند بخورند ، درنهایت این رشته‌ها با نظم و ترتیب باورنکردنی به یکدیگر متصل می‌شوند و شبکه قدرتمند و منظم را به وجود می‌آورند ، همچنین تولید این صفحات به وسیله دستگاه با سرعت بیشتری نسبت به روش‌های دیگر تولیدی که به وسیله نیروی انسانی انجام می‌شود صورت می‌گیرد و عامل مهم ‌تر این‌که روش تولید با دستگاه می تواند بسیار به صرفه‌تر از دیگر روش‌ها باشد.

مش در کجا مورد استفاده قرار می گیرد

حفاظت و نگهداری : انبارها سوله‌ها پمپ بنزین‌ها فرودگاه‌ها و غیره

ساختاری : فونداسیون ساختمانی استخرها کانال‌ها در لایه‌های ساختاری سقف ساختمان‌ها و غیر

نگهدارنده : از این توری در بسیاری از ساخت‌وسازهای عمرانی برای مثال در حوزه گچ‌کاری ساختمان ها برای اجرای طرح‌های داخلی استفاده می‌شود .

توری مش های گالوانیزه شده :

توری مش :

پنل های توری مش (جوش داده) شده با سیم گالوانیزه هستند تا به آنها یک پوشش محافظ بدهد و از آنها در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت کند. این پانل های مشبک می تواند برای طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده شود ، از جمله:

 • قفس های امنیتی
 • بعنوان توری حصاری
 • حصارکشی فلزی
 • حصارکشی سگ
 • محفظه حیوانات
 • مرغداری ها
 • قفس پرندگان
 • کلبه حیوانات خانگی
 • حصار گربه ها
 • روکش حوضچه یا محافظ
 • حصارکشی باغ

به دلیل فرآیند گالوانیزه سازی ، نرده های فلزی گاهی اوقات می توانند بافتی خشن داشته باشند ، هرچه اندازه صفحه پانل بزرگتر باشد ، این مناطق از مواد گالولنیزه اضافی برجسته تر خواهند بود. این مورد باید هنگام خرید برای برنامه های خاص در نظر گرفته شود. در صورت تمایل به اطلاعات یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

09123955406

جدیدترین پانل صفحه 6 ممتاز 8x4ft با 2 سوراخ است که ضخامت آن دو برابر پانل استاندارد است و برای کاربردهای حصارکشی امنیتی ، محفظه های حیوانات و روکش حوضچه ایده آل است.

استاندارد: قبل از جوشکاری گالوانیزه شود.

اطلاعات تکنیکال توری مش گالوانیزه

 

تمام پانل های مش سیم ما گالوانیزه گرم است ، جایی که فولاد با یک پوشش محافظ پوشانده شده است تا به فولاد در برابر خوردگی و زنگ زدگی کمک کند.

طیف وسیعی از پانل های مش سیم قبل از جوشکاری گالوانیزه گرم می شوند ، به این معنی که هر سیم جداگانه گالوانیزه شده و سپس با هم جوش داده می شود تا پانل تشکیل شود. این یک فرایند اقتصادی تر است. با این حال ، این خطر کمی دارد که فرآیند جوشکاری ممکن است مقدار کمی از پوشش گالوانیزه را از بین ببرد.

پانل های توری مش پس از جوشکاری گالوانیزه می شوند ، به این معنی که 100٪ پوشش وجود دارد و هیچ جایی برای هیچ بخشی از پانل پوشش بدون محافظ وجود ندارد.

با این حال لطفاً بخاطر داشته باشید که برشهای ایجاد شده در فولاد در صورت قرار گرفتن فلز جدید در معرض زنگ زدگی قرار می گیرند ، لطفاً از محافظت از این انتهای برش با اسپری یا رنگ گالوانیزه اطمینان حاصل کنید.

اندازه های مفتول :

مفتول 1.2 تقریباً است. سیم ضخیم 2.5 میلی متر / 10 گیگابایت تقریباً است. سیم ضخیم 3 میلی متر / 6 گیگابایت تقریباً است. ضخامت 4.5 میلی متر

توری مش یکی از بهترین و مهمترین محصولاتی است که در ساختمان سازی و سازه های عظیم مورد استفاده قرار میگیرد ، همچنین از این توری برای بتن ریزی های کف و دیوار مورد استفاده قرار میگیرد.پ

توری مش در اندازه های 2 * 6 متر ساخته و تولید میشود که بنا به درخواست برخی از مشتریان میتوان بصورت سفارشی در ابعاد کوچکتر ساخته شود بعلاوه میتوان در چشمه ها و مفتول های مختلف نیز ساخته و تولید میشود.

شهر توری
شهر توری

قیمت توری مش

لازم به ذکر است که قیمت توری مش به قیمت روز میلگرد بستگی دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «توری مش»

 1. بازتاب: توری پرسی | قیمت توری پرسی | شهر توری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *