توری گابیون

توری گابیون

از دیگر محصولات تولید شده شرکت فولاد توفیقی توری گابیون می باشد که همواره از پرطرفدارترین مصالح فلزی در صنعت ساختمان سازی می باشد ، این محصول کاربردی در رده سوم پرفروش ترین مصالح فلزی قرار دارد و محصولی حائز اهمییت به شمار می آید.

در ادامه می خواهیم مواد سازنده و نحوه تولید توری گابیون را برای شما عزیزان تشریح کنیم ، همچنین با شناخت و بررسی جزئیات این محصول تلاش می کنیم تا به شما کمک کنیم تا بهترین تصمیم برای تهیه توری گابیون را بگیرید.

به واسطه اعتماد شما مشتریان عزیز و حمایت طولانی مدت ، کارشناسان مجموعه فولاد توفیقی با انجام فرآیند های تحقیقاتی پیرامون شناخت و استفاده از مواد مناسب برای تولید سیم های گابیون به بهترین و به روزترین صنعت ساخت برای این مصول دست پیدا کرده اند.

توری گابیون
توری گابیون

معرفی توری گابیون

از این توری برای نگه داری زمین و تثبیت خاک استفاده می شود ، در واقع کنترل فرسایش خاک و کنترل سیل می تواند از جمله ویژگی های این توری ارزشمند باشد ، البته در بسیاری از دیگر زمینه ها نیز کارایی دارد برای مثال در زمینه معماری که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

توری گابیون توصیه شده برای :

صفحات کانالی ، دیوارهای سرپیچی ، خروجی های شنی ، سازه های قطره ای و سرشاخه ها ، دیوارهای دارای جاذبه ، برای استفاده در معماری منظره سازی ، کاهش ریزش سنگ در قسمت های مختلف ، مورد استفاده در اطراف و نواحی کنار رودخانه ها .

این موارد تنها بخش کوچکی از جایگاه استفاده توری گابیون می باشد ، دقت داشته باشید که برای انتخاب درست و مناسب این محصول شما می توانید از مشاوره رایگاه بهره مند شوید ،تنها کافیست با شماره تماس های قرار داده شده در انتهای این مطلب و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

انعطاف پذیری توری گابیون

برای مقابله با نیروهای خارجی ، تنش ها و تحریک های بیرونی بهترین و کارآمد ترین راه استفاده از توری های گابیون است ، انعطاف پذیری ذاتی گابیون آن را قادر می سازد تا به راحتی تغییر شکل بدهد به طوری که از بین نرود ، این امر از افت کارایی سازه جلوگیری می کند ، تغییر شکل در پاسخ به فرونشست پی یا فشار داخلی یک ویژگی عملکردی است و در واقع به جای خطا بودن یک مزیت محسوب می شود.

مقاومت توری بی همتای توری

از آنجا که گابیون ها به عنوان یک واحد یکپارچه به هم متصل می شوند ، توری مش سیم تحت کشش بسیار محکم است ، پوسته مش سیم به سادگی ظرفی برای پرکردن سنگ نیست ، بلکه تقویت کننده کل ساختار است ، مقاومت اضافی از ستون های عمودی حاصل می شود.

نکته جالب در مورد این توری این است که با افزایش سن کارایی ، بهره وری آن افزایش می باید ، چراکه پس از راه اندازی ونصب توری با در هم تنیده شدن و پر شدن پوشش گیاهی و گل و لای و لجن ، یک ساختار مستحکم به وجود می آید.

توری گابیون
توری گابیون

نفوذپذیری

فضاهای بینابینی در سنگ ها پر شده و در داخل این بسته حجم پذیرنده زیادی به وجود می آید که با پر شدن آن سراسر سازه استحکام بیشتری پیدا می کند ، و از تجمع نیروهای الکترواستاتیکی که باعث جابجایی و ترک خوردگی در سازه های بتنی می شود جلوگیری می کند.

صرفه اقتصادی و مقرون به صرفه بودن محصول

گابیون های مشبک از قیمت کمتری نسبت به بیشتر مصالح از جمله مصالح فلزی برخوردار است ، به جز هزینه خرید خود توری ، مواد مورد استفاده در داخل آن نیازی به صرف هزینه ندارد ، بنابراین پر توری از سنگ می تواند تنها نیازمند جمع آوری سنگ ها باشد که در هر مکانی در دسترس هستند.

البته برخی از مهندسین در هنگام پر کردن این توری به جای استفاده از سنگ ، از بتن های خرد شده و بلااستفاده که ضایعات و نخاله های ساختمانی یافت می شوند استفاده می کنند که علاوه بر جلوگیری از هدر رفت آنها می تواند کارامد تر هم  باشد ، این توصیه بسیار کاربردی می باشد ، شما نیز می توانید از آن استفاده کنید.

قیمت توری گابیون

قیمت توری گابیون به قیمت روز مفتول گالوانیزه بستگی دارد ، که بهتر است برای قیمت گرفتن این محصول ابتدا از قیمت روز مفتول سیاه و مفتول گالوانیزه مطلع شوید.

نصب و راه اندازی آسان توری

استفاده از توری های گابیون به دلیل راحتی در نصب می تواند تا حدود زیادی هزینه های مربوط به آنرا کاهش دهد ، به طوری که کارگران غیر ماهر نیز می توانند به آسانی یاد بگیرند که این توری ها را برپا کنند ، این توری ها بدون نیاز به هیچ تجهیزات مکانیکی قابل نصب و بهره برداری هستند.

توری گابیون
توری گابیون

برای نصب این توری ها نیاز به تخلیه محل و یا ایجاد کف پوش های مخصوص نیست ، درضمن نیازی به تفکیک آب درمحل نیست ، به شکلی که می توان آن را در آب ، گل یا فضاهای مرطوب یا هر نوع فضایی قرار داد ، ای توری با داشتن لایه گالوانیزه در درون خود خاصیت ضد آب داشته و در برابر رطوبت مقاوم است.

پس از اتمام نصب نیازی به صبوری نیست و در لحظه می توانید کارها و اقدامات خود را پیاده سازی کنید و بلافاصله از توری بار بکشید و یا دیگر اجزا را بر روی آن بارگذاری کنید.

بدون نیاز به نگهداری

این سازه به هیچ عنوان نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد ، درواقع شرایط خاصی برای حفاظت از این توری وجود ندارد و در تمامی حالات و محیط ها می توانید از این مصالح بدون نگرانی استفاده کنید.

میزان رضایت مندی شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *