توری فرنگی

توری فرنگی

توری فرنگی در دو نوع گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد ساخته میشود و یکی از پر کاربردترین انواع توری میباشد که بیشتر در مصارفی همچون ، کشاورزی ، حصارکشی (بجای توری مرغی ، توری گابیون) ، فنس و ایجاد حصار مورد استفاده قرار میگیرد.

این توری معمولا در یک چشمه ثابت یعنی 4*3 اینچ ، در وزن های 7 تا 11 کیلو گرم و عرض از 120 تا 180 سانتی متر و همگی در طول 20 متر بصورت طاقه ای تولید میشود.

گالوانیزاسیون

این توری یا در کل محصولی که نیاز است لایه گالوانیزه روی آن قرار بگیرد ، معمولا ورق فلزی ، مفتول را در حوضچه هایی از مواد گالوانیزه میریزند و بسته به نیاز و مصرف مدت زمان قرار گرفتن توری یا ورق مشخص میشود و سر زمان مقرر از حوضچه بیرون میکشند.

فرآیند گالوانیزه کردن یک فرآیند برای تقویت طول عمر و برای افزایش طول عمر محصول میباشد که در در گدشته و در برخی جاها برای افزایش طوب عمر ، استحکام و جلوگیری از پوسیدگی از فرآیند رنگ کردن استفاده میشده است.

توری فرنگی
توری فرنگی

توری فرنگی از نظر شکل و چشمه های شش ضلعی بسیار شبیه به توری مرغی و گابیون است ولی توری گابیون از نظر مفتول ، سنگین تر و قطور تر از فرنگی است.

این توری بدلیل استقبال زیاد مصرف کننده بسیار حائز اهمیت میباشد ، این محصول در کنار دیگر محصولات ائم از توری مش ، توری پرسی و رابیتس گروه تولیدی توفیقی تولید و روانه بازار میشود.

قیمت توری فرنگی یکی از مهمترین مواردی است که مشتری ، هنگام خرید ممکن است دچار مشکل شود.

این توری بدلیل اینکه مفتول و چشمه های آن متناسب تر نسبت به توری مرغی و گابیون میباشد ، از نظر قیمت نیزمقرون به صرفه تر میباشد ، همین امر باعث شده مشتری های بیشتری نسبت به رقیبان خود داشته باشد.

 

قیمت توری فرنگی

برای خرید توری فرنگی بهتر است با شماره تماس های

 02155449768 – 09123955406

تماس بگیرید و قیمت روز و لحظه ای توری فرنگی را جویا شوید.

ردیف عنوان طول عرض وزن چشمه قیمت
1 فرنگی 20m 120cm 7Kg7.5 3.4inch 237.000
2 فرنگی 20m 150cm 9kg 3.4inch 298.000
3 فرنگی 20m 180cm 11kg 3.4inch 335.000

تاریخ:5بهمن 1399

این توری بخاطر انعطاف پذیر بودن در مصارفی همچون مجسمه سازی ، نمای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد ، دلیل استفاده این نوع توری گالوانیزه بودن آن است ، به همین دلیل افرادی که در کار ساخت مجسمه هستند از این توری بسیار استفاده مینمایند.

معمولاً یکی از مهمترین مواردی که برای مصرف‌کنندگان توری ممکن است وجود داشته باشد، قیمت توری‌های مختلف می‌باشد.

 

معمولاً هر چه توری ها قیمت مناسب‌تری داشته باشند، کاربرد گسترده‌تری دارند و افراد بیشتری از آن‌ها استقبال می‌کنند.

اساس قیمت‌گذاری توری‌ها بر اساس وزن می‌باشد. با توجه به اینکه این محصول دارای وزن بسیار سبکی می‌باشد، لذا قیمت آن در بازار می‌تواند بسیار مناسب‌تر از سایر توری‌ها باشد. بدین‌ترتیب بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای استفاده از توری‌های گران قیمت، از توری فرنگی استفاده کنند. زیرا کیفیت آ‌ن‌ها بالا و قیمت آن‌ها بسیار مناسب می‌باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *